Ekspresowe pranie wnętrza samochodu?

Czasami potrzebna jest usługa awaryjnego czyszczenia samochodu. To usługa wykonywana poza kolejnością, bo awaryjne sytuacje wymagają awaryjnych rozwiązań.
Odwoziłeś gości po imprezie i Twoja tapicerka na tym ucierpiała? Coś rozlało się na nią, a Ty musisz niedługo jechać po odbiór teściowej z dworca? Awaryjne sytuacje wymagają awaryjnych rozwiązań. Wezwij pogotowie czystościowe i przekonaj się, jak w praktyce wygląda ekspresowe pranie wnętrza samochodu.

Plamy się zdarzają

Po prostu. Najczęściej są one efektem wypadku. Ktoś nie uważał, ktoś kogoś poszturchnął, samochód podskoczył na wyboju… I już! Plama gotowa. Najczęściej zdarzają się plamy od napojów i jedzenia, które jest spożywane w pośpiechu bezpośrednio w aucie. Zdarzają się też uciążliwe plamy z makijażu. Czerwona szminka może bardzo łatwo odbić się na jasnym zagłówku, a pozostawiona przez nią tłusta plama będzie bardzo trudna do usunięcia. Takich plam trzeba pozbyć się jak najszybciej! Często też zdarzają się plamy z błota albo soli, która osadziła się na butach podczas chodzenia po posypanych nią chodnikach. Takie plamy wyglądają wyjątkowo nieestetycznie i tworzą brzydkie zacieki. Wiele plam mogą też zostawiać po sobie czworonogi. Wystarczy, że raz zapomnisz zabezpieczyć tylną kanapę, a Twój pies pewnie zostawi na niej sporo sierści i piachu. Nie powinny zostać w Twoim aucie. Kolejna osoba, która w nim usiądzie, na pewno się pobrudzi.

Ekspresowo i skutecznie

Właśnie z tego powodu jest powstała usługa czyszczenia poza kolejnością, czyli z wysokim priorytetem. Awaryjne pranie wnętrza samochodu w nocy, to najlepszy sposób na pozbycie się plam bez ryzyka, że ktoś je zobaczy i że samochód będzie unieruchomiony akurat wtedy, kiedy jest najbardziej potrzebny. Do szybkiego czyszczenia wnętrza samochodu sprawdza się metoda czyszczenia ekstrakcyjnego. Dzięki niej brud jest rozpuszczany, a następnie wciągany w formie piany przez specjalne urządzenie. Jeśli czyszczenie jest przeprowadzone prawidłowo, to tapicerka nie powinna zostać przemoczona. Dzięki temu też szybko wyschnie, a samochód będzie można dość szybko używać. Częstym błędem jest korzystanie z auta, gdy fotele nie są jeszcze suche. W takim wypadku ryzykuje się tym, że siedzenia szybko się zabrudzą. Najlepiej jest więc dać im trochę czasu, mimo pośpiechu.